close
Menu

Комбайн John Deere W 540 вже на полях Михайлівського училища

Офіційна передача Державному навчальному закладу «Михайлівське вище професійне училище» нового зернозбирального комбайна John Deere W540 відбулася у селищі Михайлівське Запорізької області.

Про те, що ця подія є надзвичайною для невеликого селища говорить присутність на ньому всього керівництва району та області, а також представників John Deere Україна та компанії-постачальника ТОВ «Агротек».  

Навчальний заклад готує фахівців робітничих професій, зокрема слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин, електромонтерів, трактористів-машиністів, водіїв автотранспортних засобів, операторів з обробки інформації. В розпорядженні училища на сьогодні знаходяться більш ніж 600 га земель, на яких заклад вирощує озиму пшеницю, ячмінь, горох та соняшник.

Досягти непоганих результатів вдається завдяки дотриманню агротехнологій та застосуванню новітньої сільськогосподарської техніки. За останні п’ять років закладом було куплено трактор, три оборотні плуги, прес-підбирач, ґрунтообробний агрегат та причіпний обприскувач. Проте найбільшим  придбанням став комбайн John Deere моделі W 540, який з’явився у червні 2016 року. Загальна вартість комбайна склала 5 млн. 250 тис. грн., з яких 400 тис. зробив знижку постачальник ТОВ «Агротек», а близько 1,5 мільйона було виділено з обласного бюджету. Решту суми училище сплатило з власних рахунків.

Ми задоволені, що за результатами відкритих торгів нам випав саме комбайн John Deere, – підкреслив директор училища. – П’ять років тому ми придбали трактор John Deere 6930 і теж у ТОВ «Агротек». Всі ці роки він був нашою головною «тягловою конячкою». І за тривалий період експлуатації не було жодної відмови, проводилися лише планові обслуговування. Тож у надійності техніки John Deere ми переконалися особисто.

Хочеться додати декілька слів на адресу постачальника техніки John Deere у нашому регіоні – ТОВ «Агротек». Якість проведення всіх заходів з налаштування та обслуговування техніки, своєчасного постачання запасних частин та надання необхідних консультацій у них на найвищому рівні. Сподіваємося і надалі розвивати з ними співпрацю, адже у наших найближчих планах – придбати зернову сівалку John Deere, сказав на завершення Віктор Удовіченко.

За словами голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля, у наступному році обласна влада планує за власні кошти придбати GPS-навігатор для комбайна John Deere, аби на базі Михайлівського вищого професійного училища новоспечені фахівці могли оволодіти всіма передовими технологіями. Спільно з компанією John Deere заплановане підписання меморандуму про співпрацю, аби цей навчальний заклад став базовою школою підготовки висококваліфікованих фахівців, які вміють працювати з сучасною технікою. Тож, як говорять у народі, - у добру путь!

 

Матеріал підготовлено Віктором Марченко, «Агроексперт»

Відеоматеріли заходу: https://www.youtube.com/watch?v=lyPKIaSYHcs