close
Menu

Що спільного у Formula 1 і John Deere?

Це не загадка, але безумовно на неї схоже: який матеріал допомагає пасажирським літакам літати ще далі і швидше, людям з обмеженими можливостями ходити, а гоночним машинам приходити до фінішу першими?

Саме так, це вуглецеве волокно! Цей унікальний матеріал широко використовується у виготовленні протезів, гоночних машин та літаків, через його міцність, легку вагу і стійкості до старіння.

Для клієнтів John Deere, вуглець, крихітні волокна котрого у 10 разів менше за людську волосину, але міцніше сталі і легче алюмінію, забезпечує найкращі в галузі переваги, саме там, де це важливіше за все, - у полі.

У 2015 році компанія John Deere розпочала співробітництво з King Agro для дизайну, розробки та розповсюдження вуглецевих штанг виключно для причіпного обладнання John Deere. Минулого березня John Deere придбала King Agro. Сьогодні King Agro збирає штанги та доставляє їх на фабрики Deere у Де-Мойн і Хорст (Нідерланди) для остаточної збірки.

"Вуглецеве волокно дозволяє нам краще збалансувати навантаження на передні та задні осі. Завдяки ньому, ми можемо транспортувати більше рідини на обладнанні, і зберегти таку ж саму загальну масу завдяки зменшенню ваги приблизно на 30%", - говорить Том Бартлетт, керівник відділу розробки продуктів у John Deere Де-Мойн. "Однак найважливіше - це користь для наших клієнтів. Тепер у них є можливість покривати більшу площу, менше ущільнювати грунт, а зниження тиску на землю позитивно впливає на урожай".

Ця передова технологія є еволюційною та революційною для John Deere!

Ми з нетерпінням чекаємо на використання легкого та міцнішого ніж сталь вуглецевого волокна, в інших продуктах John Deere!