close
Menu

Новий Рік разом з Агротек

Якщо ви коли-небудь були на вечірках Агротек, то маєте знати що вони - найгучніші, найвеселіші та безумовно яскраві. Святкування закінчення 2018 року не стало винятком. Разом ми підвели підсумки року, відсвяткували перемоги, побудували приголомшливі плани на 2019 рік та грандіозно погомоніли.

Кожного року співпрацівники Агротек мають домашнє завдання, котре сумлінно готують на протязі декількох місяців до фінального святкування. Цього року, під егідою теми вечірки "Галактика Агротек", кожен мав можливість розвинути свої музичні здібності та стати зіркою не тільки галактики, але і сцени. Суперзірки Монатік, Полякова, Фреді Меркурі, Сердючка, групи Баста, Земляне, Kiss та Механатік - це все не запрошені зірки, а зірки компанії Агротек. Навчитись за декілька репетицій танцювати, грати на гітарі та барабанах, співати - для нас немає нічого неможливого!

Ми хочемо поділитись з вами нашими неймовірними емоціями через фотографії зі святкування нового року разом. Заходьте на нашу сторінку Facebook та не забудьте підписатись на новини ;)

Work hard, party harder!