close
Menu

Нова перемога! Премія HR-бренд

Якщо ваша ідея колись була іноваційною у вашій сфері діяльності, то ви маєте знати як буває складно успішно ії реалізувати. 
Компанія Агротек мала за мету створення системи навчання співробітників служби сервісу, що є ключовим інструментом на сільськогосподарському ринку. А саме систему освіти та підготовки персоналу, здатного якісно обслуговувати сучасне обладнання John Deere.

Специфіка ринку сільськогосподарського обладнання, особливо зараз, полягає в тому, що професійний сервіс, котрий складається з висококласних фахівців - є невід'ємною частиною клієнтоорієнтованості.
Проект SERVICE.RELOAD (Сервіс.Перезавантаження) компанії Агротек - унікальний, для внутрішнього ринку сільськогосподарського обладнання, навчальний проект, котрий здатний підвищити кваліфікацію серед сервісних механіків, що приведе до зниження проблем з кадрами у постачальників обладнання John Deere та у клієнтів.

Цього року проект SERVICE.RELOAD компанії Агротек брав участь в конкурсі премії HRBrand, заснованої компанією HeadHunter Україна, що є Оскаром у сфері людських ресурсів в Україні.

SERVICE.RELOAD був відзначений, серед інших 45-и проектів з усієї України, двома преміями:

• в категорії «Регіон», де Агротек конкурував з компаніями Академія ДТЕК (понад 300 викладачів) і Метінвест (більше 90 тис. Співробітників)

• в категорії BEHAVIOUR CHANGE AWARD - за створення проекту, здатного впливати на поведінку людей.

Наразі сервісна служба Агротек - одна з самих кваліфікованих і потужних у сільськогосподарській сфері. Тож напевне знаємо, що Агротек вдалось втілити в життя ідею - проект Service.Reload.

Ми дуже раді отримати незалежну щорічну премію HR-бренд за найбільш успішну роботу над репутацією компанії як роботодавця. І хочемо поділитись з вами перемогою і відсвяткувати ії разом! Далі більше!