close
Menu

John Deere входить до числа кращих світових брендів

John Deere знову заробив місце серед найкращих світових брендів у щорічному рейтингу, котрий складає провідна консалтингова фірма Interbrand. Джон Дір посідає 88-е місце за результатами дослідження Best Global Brands, котре було оголошено 4 жовтня 2018 року. Порівняно з минулим роком, компанія піднялась у списку на чотири місця.

"Через десять років після світової фінансової кризи найбільш швидко розвиваються бренди, які інтуїтивно розуміють своїх клієнтів та хоробро крокують вперед", - сказав Чарльз Трейвіл, генеральний директор компанії Interbrand.

Оцінка бренду базується на трьох ключових сферах - фінансових показниках бренду; впливу марки на рішення про покупку; і могутність бренду, яка створює лояльність та споживчий попит.

"Це визнання підкреслює успіх наших 70 тисяч співробітників у всьому світі, котрі працюють щодня, щоб досягати основних цінностей цілісності, якості, зобов'язань та інновацій компанії", - сказав Самюел Р. Аллен, президент і головний виконавчий директор Deere & Company.

Deere & Company є світовим лідером у виготовленні високотехнологічних продуктів та послуг для клієнтів, робота котрих пов'язана із землею - тих, хто обробляє, збирає, переробляє та збагачує землю, щоб відповідати різко зростаючій в світі потребі в їжі, паливі, притулках та інфраструктурі.