close
Menu

Україно-угорський обмін досвідом

Наші спеціалісти, Титаренко Сергій, керівник відділу інтелектуальних рішень та Дворник Олександр, керівник напряму точного землеробства, щойно повернулись з Угорщини, де відвідали компанію KITE, офіційного дилера John Deere і лідера Угорщини з точного землеробства.

Представники відділу точного землеробства компанії KITE, котрий сьогодні нараховує більше 50 спеціалістів, поділились з нами безцінним досвідом успішного впровадження програмного забезпечення Аграр Офіс, котрий наразі набуває популярності в Україні.

 

Фахівці компанії KITE зацікавились нашим досвідом використання безпілотних літальних апаратів для визначення вегетаційних індексів NDVI. Адже внесення азотних добрив на основі індексу NDVI дозволяє істотно заощадити добрива або підвищити врожайність.

Дана технологія, дає змогу отримувати знімки в сотні разів вищої якості, ніж супутникові, і отримувати їх в умовах хмарності, що неможливо зробити за допомогою супутника.

Використання безпілотних літальних апаратів дає нам змогу робити знімки в промислових масштабах для задоволення потреб великих підприємств. Ми можемо відсканувати і обробити більше 1500 га за один день з точністю знімка 5 см в 1 пікселі.

 

 

Щоб побачити ефективність інтелектуальних рішень в дії - телефонуйте за номером ☎️067 570 17 77