close
Menu

Перший центр техніки з напрацюванням

З метою максимально швидкого і якісного обслуговування наших партнерів, компанія Агротек розширює дилерську мережу в регіонах. Ми прагнемо максимально швидкої і ефективної підтримки сільгоспвиробників під час проведення сезонних посівних і збиральних робіт, та кращий сервіс для наших партнерів. До кінця 2018 року планується запуск трьох нових філій в Запорізькій, Херсонській і Донецькій областях. Філії в Краматорську і Пологах вже на стадії відкриття, а філія в Олешках, Херсонська область, - на стадії будівництва.

Але найбільший проект Агротек цього року - будівництво дилерського центру з обслуговування техніки з напрацюванням у місті Підгороднє, Дніпропетровська область. Продаж техніки John Deere з напрацюванням з США і Європи, а також техніки на умовах «trade-in» - напрям, котрий стрімко розвивається в компанії Агротек. Для максимально якісної реалізації цього напрямку, восени 2018 року розпочнеться будівництво нового дилерського центру. Запуск центру заплановано на осінь 2019 року.
Загальна територія дилерського центру складатиме 5000м2 з площею будівлі 1400м2. Сервісна зона складатиме 1000м2., а офісні приміщення - 400м2.

Сучасна сервісна зона міститиме 2 стаціонарних пости для ремонту комбайнів, 5 постів для ремонту тракторів, ділянку ОРСА на 2 пости і пост для навчання нових співробітників. Так само передбачені пост мийки, пост фарбування, і склад для гарантійних запчастин. Сервісна зона буде обладнана двома кран-балками вантажопідйомністю 5т, всіма необхідними інструментами і обладнанням для якісного ремонту техніки.

У новому дилерському центрі також передбачений клас для навчання площею 120 м2, в якому зможуть проходити навчання не тільки співробітники центрального офісу компанії Агротек, але і наші партнери.

Розвиваємося з кожним днем, щоб бути ближче до наших партнерів!