close
Menu

Цінність інновацій

Компанія «Агротек» зі звичайного дилера перетворилася на партнера, що пропонує рішення й технології, а продукт — чи то трактор, чи сервіс, чи аналіз ґрунту — є лише інструментом. Така політика приводить до вигідної співпраці з аграріями.

В чималій мірі вдале партнерство є причиною успіху. Багато аграріїв можуть підтвердити це з власного досвіду, коли їх партнери допомагають не лише знайти оптимальні рішення в агрономії або техніці, а й постійно піклуються про успішність фермера. Яскравим прикладом такого партнера є ТОВ «Агротек» — офіційний постачальник техніки John Deerе в Україну.

За 15 років існування компанія «Агротек» виросла з невеличкої торговельної фірми до провідного постачальника сільськогосподарської техніки John Deerе у світі. За роки активного розвитку була збудована розвинена сервісна мережа й складська інфраструктура, які не мають аналогів в Україні за масштабами та якістю послуг (що надаються відповідно до стандартів John Deere). Сьогодні філіали компанії «Агротек» охоплюють більшу частину південного сходу України, а її центральний офіс розташовано в Дніпрі.

Основним напрямом діяльності ТОВ «Агротек» є постачання й обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere. Особливу увагу компанія приділяє оптимізації виробничих процесів клієнтів. Тут на допомогу приходить обладнання техніки John Deereсучасними системами точного землеробства, а також надання низки інноваційних послуг, зокрема, обмір полів, аналіз ґрунту, карти внесення добрив.

Придбання техніки ще не гарантує фермеру успіху, треба підходити до процесу комплексно, з урахуванням багатьох чинників, що впливають на ефективність. Саме в цьому й полягає підхід і допомога «Агротек».

Серед інших напрямів діяльності компанії — постачання на український ринок сільськогосподарських шин таких відомих брендів, як Michelin і Kleber, а також іригаційного обладнання OТЕСH.

За роки існування компанія «Агротек» зарекомендувала себе як надійний бізнес-партнер, ім’я якого відоме багатьом сільгоспвиробникам. Основою успіху компанії є бездоганна репутація, довіра з боку партнерів і клієнтів, команда професіоналів із великим досвідом і безупинне прагнення розвиватися й ставати ще кращими.

Факти

  • ТОВ «Агротек» протягом останніх років входить у топ-3 імпортерів за обсягами постачання нової техніки в Україну. 
  • За результатами обсягу продажів запчастин і сервісу у 2016 році компанія «Агротек» увійшла у топ-3 дилерів John Deere International.
  • Протягом останніх п’яти років ТОВ «Агротек» є дилером №1 з постачання сільськогосподарських шин Michelin в Україну   

Олександр Науменко, керівник відділу продажу

Протягом 15 років успішної роботи на ринку України в компанії сформувалася професійна команда. Наші співробітники не просто допомагають аграріям обирати техніку й обслуговувати її. Вони прагнуть зробити бізнес наших клієнтів більш сучасним і технологічним, а відповідно, й більш прибутковим. Сьогодні ми пропонуємо повний цикл рішень у сільському господарстві — від постачання техніки до оцінювання якості ґрунтів. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим партнерам будь-який інструмент для ефективного ведення агробізнесу.

Компанія сьогодні продає 40% техніки John Deere в Україні — близько 800 одиниць на рік і входить у трійку найпотужніших дилерів з обслуговування техніки John Deere на ринку Західної та Східної Європи, Близького Сходу та Північної Африки. Такого рівня ми досягли завдяки найширшій мережі філій, у яких працюють понад 300 працівників. Компанія багато інвестує в розвиток персоналу й автоматизацію бізнесу. Власний персонал регулярно проходить навчання на заводах-виробниках із подальшими атестаціями й підтвердженнями кваліфікації. Постійно проводимо навчання робітників клієнтів, сезонні технічні семінари, семінари з точного землеробства.

Все це ми робимо з однією метою: бути ближче до клієнта й бути частиною його бізнесу, щоб надати всі можливі інструменти для збільшення ефективності виробничих процесів.

Ольга Чорна, керівник відділу навчання

Розвиток співробітників компанії «Агротек» є пріоритетом керівництва компанії. Для всебічного розвитку технічних навичок і компетенцій у компанії створено навчальний центр. У навчанні застосовуємо найефективнішу систему Blending Learning — змішаний формат навчання. Наші спеціалісти проходять навчання в дистанційному форматі на навчальному порталі AGROTEK.ACADEMY на базі LMS платформи WebTutor — це внутрішньокорпоративні курси й тести, перегляд відеоуроків або читання розвивальної літератури. Також кожний працівник має можливість пройти онлайн-навчання в будь-якому університеті світу на потрібну йому тематику. Крім дистанційного навчання наші фахівці відвідують тренінги та майстер-класи, які проводять тренери навчального центру. Також ми залучаємо й зовнішні тренінгові компанії. Щоб підтримувати рівень підготовки кадрів на найвищому рівні тренери навчального центру самі постійно навчаються і відвідують конференції з інновацій у навчанні персоналу.

У нас є амбітна мета — бути першими серед дилерів, хто дистанційно навчатиме клієнтів у нашому навчальному центрі.

Титаренко Сергій, керівник відділу інтелектуальних рішень 

У зв’язку з підвищенням попиту на продукти та послуги точного землеробства, компанія Агротек створила відділ Інтелектуальних рішень, який пропонує клієнтам послугу з точними обмірами полів за допомогою RTK-обладнання з наступним записом на бортові комп’ютери техніки. Завдяки цьому керівництво підприємства отримує інформацію про фактичну площу ділянок, а механізатор бачить реальні межі полів і перешкоди (наприклад, стовпи серед поля).

Наступний крок — це створення карти інтегрального індексу NDVI (карта NDVI зведена за 10 років) для визначення зон неоднорідності родючості ділянок. Далі компанія «Агротек» відбирає проби ґрунту автоматичним пробовідбірником Wintex 1000s. За бажанням клієнта аналіз ґрунту можна провести в українських, німецьких або американських лабораторіях.

Керуючись рекомендаціями лабораторій, наші фахівці спільно з агрономами підприємств створюють карти-завдання для внесення добрив. Це дозволяє знизити витрату добрив і вирівняти врожайність по полю.

Для визначення забезпеченості рослин азотом наші спеціалісти використовують безпілотний літальний апарат зі спеціальною NDVI-камерою. Отримані дані обробляють, і на їх підставі створюється карта внесення азотних добрив, яка записується в розкидач добрив або самохідний обприскувач.

Максим Кейдалюк, керівник відділу запчастин

Для покращення роботи на складах компанії було впроваджено термінали для сканування товару, що дозволило мінімізувати помилки під час приймання й видачі товару клієнту. Як новий ефективний інструмент продавці отримали мобільний додаток, який відкриває доступ до інформації про наявність запасних частин. На цьому не зупинились і впровадили систему бронювання запчастин, які ще не доїхали до складу. Тобто клієнт упевнений у тому, що запчастина, яка ще тільки їде на склад, буде автоматично зарезервована для нього.

Наступними кроками буде створення інтернет-магазину, що дасть змогу клієнтові з мінімальними втратами часу виявити наявність потрібної запчастини, оформити й отримати замовлення. Також буде запущено автономну систему контролю наявності товару на складі. Це потрібно для того, щоб зменшити випадки відсутності запчастин і забезпечити своєчасне поповнення складу.

Михайло Зятев, керівник відділу шин

Ураховуючи, що левова частка аграрних шин Michelin потрапляє в Україну саме через нашу компанію, ми прагнемо, щоб нові продукти й інноваційні технології цього бренду після їх презентації на ринку були доступними нашим покупцям у найкоротші строки. Однак дистрибуція не є кінцевою метою: ми намагаємося співпрацювати з клієнтами так, щоб інновації та технології Michelin працювали на підвищення прибутку власників техніки, на які ці технології застосовуються. Для цього ми постійно розвиваємося самі й розвиваємо наших партнерів. Торік зробили крок до комплексного забезпечення шинами парку наших покупців, і тепер можемо запропонувати шини для всіх видів техніки, як до сільськогосподарських, так і до вантажних і легкових автомобілів.

Бондаренко Роман, директор ТОВ «Агротек»

Наша головна конкурентна перевага — це наш персонал. Друга наша перевага — відношення до сервісу. Найсучасніші складські системи, найбільші бокси, найновіше спецобладнання — все це допомагає здійснювати найскладніші ремонти в найкоротші строки. Клієнти можуть бути впевненими, що сервіс і ремонти будуть виконані якнайшвидше. Взагалі велика частина нашого успіху побудована на співпраці з John Deere. Саме ця компанія дала можливість здійснювати наші амбітні плани з розвитку, і я впевнений, що й наші клієнти отримали від цієї співпраці позитивний ефект.