close
Menu

Аграрна Еліта України — 2018

Згідно з традицією нинішньої весни в Національній філармонії України відбулася чергова — восьма — церемонія нагородження переможців проекту «Аграрна Еліта України».
Журнал The Ukrainian Farmer назвав 100 найкращих і найефективніших аграрних підприємств України за результатами роботи 2017 року. В переліку 15 номінацій нагородження були й такі, що наголошують на здобутках великих агропідприємств («Диверсифікація виробництва», «Надійність і стабільність», «Вертикальна інтеграція», «Розвиток інфраструктури», «Соціальна відповідальність», «Потужний розвиток»), й такі, що віддають належне успіхам середнього аграрного бізнесу («Сімейна справа», «Успішний фермер»).
Ми щасливі бути частиною наймасштабнішої події весни для аграріїв. Керівник напрямку сільськогосподарських і легкових шин Михайло Зятев разом із нашим партнером Michelin вручив нагороди провідним підприємствам України, і побажав усім гарних посівних.
Шукайте нашу статтю у спецвипуску журналу The Ukrainian Farmer - «Аграрна Еліта України — 2018», дізнавайтесь що є пріоритетом для керівництва компанії Агротек, і навіщо вам терміново потрібна NDVI карта.