close
Menu

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність
Соціальна відповідальність

Компанія Агротек підтримує цілий ряд громадських організацій і соціальних ініціатив, бере активну участь в підвищенні професійного рівня майбутніх менеджерів агросектора України.
Починаючи з 2009 року компанія Агротек співпрацює з вищими навчальними закладами. У 2011 році була відкрита філія кафедри експлуатації машинно-тракторного парку Дніпропетровського державного аграрного університету. На кафедрі точного землеробства було встановлено програмне забезпечення John Deere Office.
Компанія Агротек щорічно бере участь в «ярмарках вакансій», кар'єрних заходах «Profit Day», загальнонаціональному заході «Місто професій», підвищує професійні знання студентів і викладачів про інновації у сільському господарстві. Наша компанія щорічно надає практику для студентів в напрямку ремонту 
с/г техніки та інтелектуальних рішень в аграрному напрямку. Щорічно ми приймаємо на стажування близько 20 студентів, які мають можливість реалізувати свій потенціал в Агротек.
Заходи, що проводяться компанією Агротек, дозволяють студентам отримати знання відповідні потребам ринку.
При цьому аграрний сектор України поповнюється висококваліфікованими фахівцями, які працюватимуть для підвищення ефективності сільськогосподарських підприємств.