close
Menu

Компанія

Компанія Агротек була заснована у 2002 році і сьогодні є одним з провідних постачальників сільськогосподарської техніки John Deere в світі.

 

Основним стратегічним завданням компанії є максимальне задоволення потреб наших клієнтів за допомогою поставки сучасного, надійного і ефективного обладнання, а також високоякісного і кваліфікованого сервісу, що дозволяє бути ще ближче до наших партнерів і миттєво реагувати на всі їхні потреби.

 

 За роки активного зростання була побудована розвинена мережа сервісних центрів і складів, яка не має аналогів в Україні за масштабами і якістю послуг, що надаються згідно з найвищими стандартами компанії. Наразі мережа філій компанії Агротек охоплює весь південний схід України, центральний офіс розташований в місті Дніпро.

 

Основний напрямок діяльності Агротек - поставка та обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere. Особливу увагу компанія приділяє оптимізації виробничих процесів клієнтів, надаючи повний комплекс рішень в області точного землеробства. Серед інших масштабних напрямків діяльності компанії - поставка сільськогосподарських і промислових шин Michelin, Firestone та іригаційного обладнання OТЕСH.

 

За роки розвитку компанія Агротек зарекомендувала себе як надійного бізнес-партнера, ім'я якого відоме багатьом сільгоспвиробникам. Основою успіху компанії є бездоганна репутація, довіра з боку партнерів і клієнтів, команда професіоналів з великим досвідом роботи і безперервне прагнення розвиватися і ставати краще.

 

 

 

Наші досягнення

 

  • Більше 3500 одиниць нової техніки John Deere реалізовано і введено в експлуатацію командою Агротек за роки роботи;
  • Понад 70% систем точного землеробства John Deere в Україні встановлено фахівцями компанії;
  • Більше 85% сільськогосподарських шин MICHELIN в країні продані і встановлені менеджерами компанії. Протягом останніх 5 років компанія Агротек - кращий дилер MICHELIN в Україні;
  • Вже 3 роки Агротек входить в трійку кращих дилерів John Deere по післяпродажному сервісу на території Європи, СНД, Північної Африки і Близького Сходу.