close
Menu

Зернова сівалка Rapid

Сівалка Rapid забезпечує якість роботи за високої робочої швидкості та за один прохід здійснює передпосівну підготовку насіннєвого ложа, вирівнювання поверхні, висів і ущільнення насіннєвого матеріалу. Завдяки простій і якісній конструкції сівалка має довгий термін експлуатації та не потребує значних витрат на обслуговування. Мінімальний або традиційний обробіток ґрунту - Rapid гарантує ідеальні результати висіву в будь-яких умовах.

Серце сівалки Rapid – унікальні висівні сошники, які не мають собі рівних у світі з того часу, як 25 років тому концепція Rapid здійснила революцію в індустрії виробництва сівалок.
Rapid має унікальну систему контролю глибини висіву, яка регулюється з кабіни трактора. В цій системі кожне колесо системи прикочування одночасно ущільнює та контролює глибину двох висівних сошників на заданій глибині.

Завдяки цьому Rapid забезпечує рівномірну та дружну появу сходів за будь-яких умов.

Однодисковий сошник проникає у ґрунт із великою силою тиску - 150 кг, що дозволяє здійснювати сівбу на задану глибину з високою робочою швидкістю.

Завдяки агресивній формі висівного диска в поєднанні з анкером, сівалка Rapid завжди створює чисту борозну для насіння, незалежно від типу ґрунту чи системи обробітку, куди не потрапляють рослинні рештки або солома.

Завдяки своєму робочому куту висівний диск прорізає в ґрунті вузьку борозну для насіння, що сприяє доброму контакту насіння з ґрунтом.

Головна перевага цього способу полягає в тому, що насіння розміщується нижче розпушеного шару, після чого, анкером насіння укладається у вологий ґрунт на тверде насіннєве ложе, де є доступ до капілярної вологи, при цьому воно покривається добре розпушеним шаром ґрунту. Цим і пояснюється чому саме після сівалки Rapid з’являються рівномірні і дружні сходи.

Одна з особливостей Rapid полягає у наявності переднього ґрунтообробного знаряддя та унікального однодискового сошника.
Така комбінація під час виконання сівби означає, що для підготовки ґрунту потрібно менше проходів по полю. Зменшення кількості проходів агрегату підвищує врожайність за рахунок збереження оптимальних умов стану ґрунту та вологи для розвитку кореневої системи рослин.

 

Знайти найближчу контактну особу

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!