close
Menu

Сівалка точного висіву Tempo

Tempo - сівалка нового покоління компанії Vӓderstad, що забезпечує неперевершену точність за вдвічі більшої швидкості на відміну від традиційних плантерів. No-till, min-till або звичайний обробіток ґрунту - Tempo впорається із поставленим завданням за будь-яких умов. Висів у найкращі умови створені із самого початку гарантія рівномірної появи сходів та гарного урожаю.

Серце сівалки Tempo – унікальний висівний пристрій Gilstring Seed Meter, що забезпечує відмінну точність на дуже високій швидкості. Секрет полягає в тому, що Tempo повністю контролює переміщення насіння – від висівного пристрою до сім’яложа. Завдяки цьому вібрації чи схили не впливають на точність висіву насіння.

Tempo здійснює сівбу із незрівнянною точністю у трьох вимірах: уздовж, углиб та впоперек.

1. Уздовж – точна відстань між сусідніми насінинами в одному рядку
2. Глибина посіву – точна глибина загортання кожної насінини
3. Рядок за рядком – індивідуальне відключення висіву рядка насіння, добрива та мікрогранул

У традиційних сівалках насіння вільно падає від висівного пристрою по сім’япроводу вниз у ґрунт. Уразі збільшення швидкості руху зростає вібрація, зерно в сім’япроводі підстрибує і точність розподілу насіння в рядку значно погіршується.
Завдяки своєму висівному пристрою, який працює під дією надлишкового тиску повітря сівалка Tempo і вирізняється серед інших.
Така технологія точного пострілу PowerShoot, яка використовує дію надлишкового тиску повітря, повністю контролює рух насіння від висівного пристрою до його потрапляння в ґрунт, дія сили тяжіння втрачає значення і швидкість руху не впливає на точність розподілу насіння в рядку.

Швидкість сівби піднімається на якісно новий рівень, крім того, вирішується проблема наявності в посівах пропусків і двійників.
Пропуски в рядках можуть спровокувати недобір врожаю. Проте, наявність двійників також не бажана. Рослини, які ростуть надто близько одна до одної, конкурують між собою в боротьбі за сонячне світло і поживні речовини. Результатом такої конкуренції є нерівномірне дозрівання і зменшення врожайності культури.
Пропуски можуть виникати через вплив зовнішні чинників, а причиною наявності двійників завжди є неякісна робота сівалки. Тому сівалка Tempo максимально забезпечує однакові умови для всіх рослин.

Невеликий комплект для висіву дрібонасіннєвих культур, який складається з притискного колеса та загортаючого колеса з можливістю регулювання робочого кута, забезпечують чудові результати роботи під час сівби таких культур як ріпак та цукровий буряк. За рахунок використання такого комплекту збільшується врожайність та розширюється можливість використання сівалки точного висіву.

Знайти найближчу контактну особу

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!