Системи зрошення Otech

На сьогоднішній день дощувальні машини стали ідеальною технікою для поливу площ різного розміру. Висока мобільність та використання різних розпилювачів, зробили дощувальні машини практично універсальним інструментом для поливу рослин. В той же час, модельний ряд дощувальних машин дає можливість не тільки полити абсолютно будь-яку площу і дотримати необхідні норми витрати води, але і впливати на головні умови систем поливу — продуктивність і мобільность. Компанія Агротек пропонує сучасні систем механізованого зрошення від провідного Європейського виробника компанії Otech.

Otech — це:

 • 30 років досвіду і майстерності на ринку зрошувальних систем
 • представництво більш ніж в 20 країнах світу — 80% співробітників, що мають 15-30-річний досвід роботи в сфері зрошення
 • доставка і установка систем під ключ по всьому світу
 • розробка систем по індивідуальним замовленням клієнтів

Кругові і фронтальні системи зрошення Otech — це надійна конструкція з високоміцної сталі, що гальванізується, можливість комплектації модулем для внесення хімікатів і добрив і системою дистанційного керування, велика площа з оптимальним для культури кількістю води, результативне програмування процесу зрошення. Ефективність поливу Otech полягає в тому, що в першу чергу, це енергозберігаюча система низького тиску, яка працює під тиском від 2,5 атм. У той же час, низька інтенсивність поливу зберігає структуру ґрунту і оберігає її від вимивання. Можливість програмування норми поливу, час, режиму роботи системи зрошення — все це гарантує високу ефективність і продуктивність машин.

4 причини використовувати системи зрошення Otech:

 • Вартість капіталовкладень близько 1700 $ / 1га (в залежності від конфігурації машини);
 • Термін експлуатації 30 років;
 • Широкий спектр культур, придатних для зрошення дощуванням;
 • Надбавка врожайності до 20%. Приріст без полива / з поливом:
  кукурудза 5т / 11т
  пшениця 3т / 6,7т
  соняшник 1,5т / 3,5т

  Для отримання детальної інформації звертайтесь до фахівців Агротек:
  Михайло — 067-521-81-82, shmakov@agrotek.org.ua
  Роман — 067-524-77-54, chabanr@agrotek.org.ua
  Антон — 067-565-96-82, sinyakov@agrotek.org.ua

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!