ГІС проект

  Геоінформаційні системи (також ГІС — географічна інформаційна система) — це системи, призначені для збору, зберігання, аналізу та графічної візуалізації просторових даних і пов’язаної з ними інформації про об’єкти які позначені в ГІС проекті.

 У нашому випадку це — електронна карта полів.

Сучасні технології дозволяють створювати дуже точні електронні карти полів та інших сільськогосподарських угідь.

 Створення електронної карти поля — це найперший і важливий етап у точному  землеробстві, який є базовим для всіх наступних агротехнічних операцій.

Електронні карти полів можуть створюватися, наприклад, шляхом об’їзду полів замовника з GPS-приймачем і польовим комп’ютером, на якому встановлено спеціальне програмне забезпечення або за допомогою супутникових знімків шляхом окреслення кордонів або ж дроном.

  Існує три основні методи збору вихідних даних для створення цих карт:
• обмір полів за допомогою високоточного GPS-приймача в польових умовах (найточніший і коректний метод);
• обробка космічного зображення з високою роздільною здатністю (менш точний, але часто більш оперативний і дешевий метод);
• обмір полів за допомогою БПЛА (гірше, ніж об’їзд по точності, але краще, ніж супутникова зйомка, так як дискретна роздільна здатність камери дуже висока)

 Ці методи в руках фахівців дозволяють з високою точністю зафіксувати не тільки площі полів замовника, а й місце розташування всіх супутніх об’єктів (доріг, населених пунктів, річок, лісосмуг, ліній електропередач і т.д.).

В середньому, як правило, справжні площі полів виявляються менше, ніж ті, які фігурують на старих картах.

 Це відбувається за рахунок:
• розростання посадок
• вилучення частини площ з рослинницької діяльності
• неточності старих карт
• добрих сусідів

 Використовуючи послугу  точного  виміру  площі, господарства автоматично повертають собівартість на створення електронної карти, раціонально використовуючи кошти  адже необхідну кількість насіння, добрив, засобів захисту рослин та інших засобів виробництва закуповують  виходячи з оброблюваних площ господарства.

Наші переваги:
• Ми — незалежна організація (від агрономічної служби підприємства або земельного кадастру), тому клієнт отримає достовірні дані. Нам можна довірити обмір «неврахованих» ділянок.

Агрономи і обліковці підприємств отримають «протоколи» вимірювань по кожній ділянці. Вигляд — кожне поле розміщено на аркуші А4 з певним масштабом і нанесеною сіткою 100 * 100м.

• Контурні карти по всьому підприємству або відокремленому підрозділу зручно використовувати, наприклад, для зображення сівозміни.

• Надруковані карти  в форматі А0,А3,А4 — візуалізація проекта, прийняття стратегічних рішень провідними спеціалістами господарства.

 Всі результати надаються в електронному вигляді:
◦ * .shp — формат, сумісний з більшістю GPS-програм. Даний формат можна використовувати наприклад для різних систем GPS моніторингу, як базу для «точного землеробства»
◦ * .kml — формат безкоштовної програми GoogleEarth (можна переглядати на комп’ютері або смартфоні);
◦База даних для дисплеїв GreenStar. За допомогою ПО Аграр Офіс ми записуємо назви і контуру полів на будь-які кольорові дисплеї GreenStar. На всіх подібних машинах буде одна база даних.

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!