John Deere — переможець у номінації Інновації AGRITECHNICA 2019

  • 11.11.2019

John Deere — переможець у номінації Інновації AGRITECHNICA 2019!

Незалежна експертна комісія, призначена DLG (Німецьким сільськогосподарським товариством), грунтуючись на суворих критеріях визначила переможців премії Інновації AGRITECHNICA з 291 затверджених заявок на інноваційні вироби.

І лише одна інновація здобула золоту медаль, а 39 інших інновацій — срібну медаль.

Золото отримав John Deere із коробкою передач eAutoPower e8WD для великих тракторів 8R (спільна розробка з JOSKIN).

John Deere eAutoPower — електромеханічна коробкою передач з поділом потужності, яка використовується на тракторах John Deere 8R.

Технічно гідроагрегат (насос/двигун) не використовується, а у якості безступінчастого приводу два електродвигуни. Вони сконструйовані таким чином, що не тільки живлять привід, але і можуть виробляти до 100 кВт електроенергії для зовнішнього споживання.

Можливість електрифікації агрегату трактором демонструється системним рішенням для розкидання гною e8wd, розробленим спільно з компанією Joskin, де дві осі розкидача Tridem приводяться в дію електричним приводом.

Це рішення сприяє підвищенню ефективності роботи редуктора і зниженню витрат на технічне обслуговування. Крім того, надлишкові потоки електроенергії, які можуть виникнути процесі експлуатації, можуть бути використані зовнішніми електричними компонентами.

За словами розробника, у поєднанні з осьовим приводом розкидача досягаються більш висока тяга, зменшення ковзання, а також полегшене керування гусеницями на бічних схилах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *