Б/В комбайни John Deere як альтернатива новим

  • 14.05.2021

John Deere працює на світовому ринку комбайнів майже століття, а свій перший зернозбиральний комбайн компанія випустила в 1927 році. Зернозбиральна техніка John Deere визнана однією з кращих у світі завдяки неперевершеній якості, інноваційним технологіям, економічності й надійності.

Кожен аграрій хотів би бачити на своїх полях John Deere, проте це техніка преміум класу й останні її новинки можуть придбати далеко не всі. Вихід — комбайни з напрацюванням, особливо з країн Європи й США, які абсолютно не відпрацювали свій ресурс, надійні, і можуть ще довгі роки слугувати в господарстві. Такі машини коштують значно дешевше нових John Deere та доступні навіть для невеликих господарств.

Компанія Агротек, чуйно реагуючи на запити клієнтів, забезпечує постачання Б/В комбайнів переважно з США, безпосередньо від офіційних дилерів, з підтвердженою історією обслуговування. Після доставки в Україну, сервісна служба Агротек проводить передпродажну підготовку комбайнів і техніка стає практично як нова. Комбайни забезпечуються гарантією і передаються клієнту.

Великий вибір техніки є завжди в наявності, але можливе постачання й під замовлення.

Ознайомитися з цінами на комбайни можна на популярному маркетплейсі Autoline, де представлені актуальні пропозиції від компанії Агротек. Такі торгові майданчики виступають проміжною ланкою між покупцем і продавцем. На маркетплейсі можна ознайомитися з докладними описами та фото по кожній позиції, щоб підібрати кращу модель.

 Серед популярних моделей комбайнів John Deere, які ви можете придбати в Агротек:

 ·         STS 9670. Модель оснащується конусоподібним ротором «Bullet Rotor»,  характеризується високою якістю і продуктивністю.

·         W650. Машина забезпечує більш високу якість зерна і соломи завдяки застосуванню вдосконаленої клавішної технології соломотряса.

·         Т660. Комбайн цієї серії має якісно нову багатобарабанну систему обмолоту з найбільшою площею активної сепарації на ринку клавішних машин.

·         S670. Однороторна конструкція робить серію S унікальною. Ротор дозволяє рівномірно обмолочувати рослинну масу, а завдяки його великому діаметру досягається висока інерція і більш низька швидкість обертання, завдяки чому досягаєтеся краща якість соломи та зерна.

ПЕРЕВАГИ придбання техніки із напрацюванням саме в Агротек:

• Абсолютно вся вживана техніка придбана виключно в офіційних дилерів США та Європи.

• Абсолютно вся техніка має прозору та підтверджену сервісну історію та офіційне походження.

• Професійний та сертифікований технічний персонал проводить підготовку техніки до роботи в полі

• Широкий вибір якісної техніки з напрацюванням вже на майданчику в Україні

• Гарантія від офіційного дилера

• Найкращі умови при придбанні техніки під замовлення клієнта

Незалежно від того, де ви знаходитесь в Україні, якщо ви шукаєте найкращу техніку John Deere з напрацюванням, ми зможемо задовольнити ваші потреби й перевершити ваші очікування!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *