Про нас

Компанія Агротек працює на українському ринку сільськогосподарської техніки з 2002 року, з 2009 офіційно представляючи John Deere в Україні.

Продаж і обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere, включаючи поставки оригінальних запасних частин — стратегічний напрям бізнесу компанії. Серед інших напрямків — продаж техніки Rabe, жаток Geringhoff, продаж і сервіс сільськогосподарських і промислових шин Firestone, Michelin, Kormoran, комплексні поставки і обслуговування зрошувальних систем OTECH.

Агротек є провідним дилером John Deere в Україні, забезпечивши 42% поставок техніки і 53% поставок оригінальних запасних частин в країну за результатами 2014 року.

Компанія входить в ТОП 5 дилерів John Deere в світі за обсягом післяпродажного сервісу.

Протягом останніх трьох років Агротек — дилер N1 Michelin в Україні.

Дилерські центри Агротек розташовані в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій областях.

Всі регіональні дилерські центри надають клієнтам повний комплекс послуг з постачання та обслуговування техніки John Deere, у тому числі:

  • продаж техніки
  • допомога у фінансуванні
  • сервісне обслуговування
  • поставки запасних частин

Принципи роботи компанії:

КЛІЄНТОРІЄНТОВАННІСТЬ Знання потреб і індивідуальний підхід до кожного клієнта, повний спектр послуг з постачання техніки та сервісу, підбір оптимальних взаємовигідних умов співпраці — те, що ми пропонуємо своїм клієнтам.

КОМПЕТЕНТНІСТЬ Фахівці компанії, які пройшли навчання на заводах John Deere в США і Європі, нададуть висококваліфіковану допомогу клієнтам в питаннях оптимального вибору техніки, ремонту і підбору оригінальних запасних частин John Deere

ОПЕРАТИВНІСТЬ Оперативний сервіс і консультації з обслуговування техніки забезпечуються завдяки цілодобовій роботі call-центру, де Ви отримаєте професійну відповідь на будь-яке питання, пов’язане з технікою John Deere. Запасні частини до вашої техніки John Deere будуть доставлені протягом доби

ІННОВАЦІЙНІСТЬ Ми адаптуємо новітні світові розробки в галузі сільськогосподарського обладнання і технологій виробництва для підвищення рентабельності наших клієнтів — сільськогосподарських виробників

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Ми піклуємося про зростання професійного рівня інженерів і механіків сільськогосподарських підприємств, співпрацюючи з навчальними закладами та підтримуючи цілий ряд соціальних ініціатив.