Ґрунтообробна техніка

Ґрунтообробна техніка для основної обробки ґрунту

Обробка ґрунту – це ключ до максимальної урожайності кожного акра/гектара землі. Щільний ґрунт і велика кількість пожнивних залишків можуть знизити потенціал урожайності ще до початку сезону росту. Лінійка ґрунтообробної техніки John Deere для основної обробки ідеально підходить для руйнування ущільнених шарів ґрунту та різання пожнивних залишків, що сприяє поліпшенню кореневої системи рослин, створює оптимальні умови для проростання насіння і дозволяє досягти оптимальної урожайності.

Ґрунтообробні машини для передпосівної обробки ґрунту

Ґрунтообробні машини John Deere для вторинної обробки забезпечують різання і перемішування щільних пожнивних залишків, готують рівні грядки і дозволяють прискорити процес прогрівання ґрунту для швидкого проростання сходів і поліпшення стану культур. Витрати на виконання цих проходів в результаті компенсуються збільшенням урожайності та поліпшенням стану ґрунту.

Дискові борони подвійного призначення

Основна та/або передпосівна обробка ґрунту. Проконсультуйтеся з вашим дилером John Deere та отримайте детальну інформацію про всі нові знаряддя, що відповідають вашим вимогам.

Сільськогосподарська техніка доступні в м. Пологи, м. Краматорськ, м. Олешки, м. Підгородне, м. Запоріжжя, м. Волноваха, , м. Мелітополь, м. Таврійськ у дилера AGROTEK