Технології точного землеробства

Точне землеробство – тепер це просто!

Відкрийте для себе Operations Center John Deere

З Operations Center MyJohnDeere.com Ваше господарстві завжди у Вашому телефоні. Він простий у використанні і пов’язує Вас з Вашими машинами, полями та операторами.

Приймачі та дисплеї

Точне землеробство починається саме тут. Приймачі та дисплеї John Deere забезпечують інфраструктуру обладнання, яка надає можливість повною мірою скористатися перевагами сучасного фермерства та досягти більших успіхів у бізнесі.

Системи навігації та автоматизації управління машиною

John Deere пропонує повний спектр комплексних систем навігації, від простого ручного управління до повністю автоматизованих систем. Якщо ваш парк парк складається з різних машин, ми також пропонуємо рішення для інших брендів, щоб ви могли скористатися перевагами систем навігації та автоматизації управління машинами від John Deere.

Сільське господарство з урахуванням особливостей ділянки

Завдяки даним датчика в режимі реального часу та документації з урахуванням особливостей ділянки ви отримаєте цінну інформацію, зможете формувати обґрунтовані рішення та створювати точні інструкції для наступних практичних задач. До того ж ви заощаджуєте найцінніший ресурс — свій час. Сільське господарство з урахуванням особливостей ділянки надає можливість управляти своїми витратами та розраховувати їх точніше, скорочуючи витрати на добрива, насіння та хімічні засоби.

Віддалене управління фермерським господарством

John Deere Operations Center — це ваш найкращий сільськогосподарський портал для збору та візуалізації агрономічної інформації та відомостей про техніку. Завдяки миттєвому відображенню необхідної інформації він допомагає вам ухвалювати виважені рішення швидко та просто. Operations Center зв’язує вас із вашими машинами та полями з одного центрального місця розташування. Він також дозволяє вам легко обмінюватися інформацією із вашим дилером John Deere, вашими підрядниками чи іншими довіреними партнерами.

Технології точного землеробства l John Deere UA доступні в м. Пологи, м. Краматорськ, м. Олешки, м. Підгородне, м. Запоріжжя, м. Волноваха, , м. Мелітополь, м. Таврійськ у дилера AGROTEK