Косарка-плющилка

косарка-плющилка серії 228A

В комбінації з заднім навісом або зачепленою косаркою-плющилкою ви викосите до 6 га на годину більше. Фронтальні косарки-плющилки також чудово підходять для роботи в щільних просторах, поряд з огорожами або заборами.

Причіпний: боковий причіпний пристрій 1365

Якщо надійність є вашим пріоритетом, ви не зможете відмовитись від класичної косарки-плющилки John Deere з боковим причіпним пристроєм. Косарки-плющилки 1365 мають міцну конструкцію, відмінну репутацію та вартість перепродажу.

Причіпний: боковий причіпний пристрій 630/635

Завдяки новому, більш агресивному робочому колесу з чавунними попередньо завантаженими зубцями, ви зможете виконати більше роботи на косарці-плющилці серії 600. Створені з валом такої форми, що зменшує час висихання врожаю, ці косарки-плющилки конструюються для роботи у важких умовах місцевості та на високій швидкості.

Причіпний: центральна вісь 830/835

Конструкція центральної осі плющильних сінокосарок серій 830 і 835 дозволяє косити назад і вперед по полю і отримувати до 15 % більше врожаю, ніж за використання плющильної косарки з бічним кріпленням. Зварна конструкція забезпечує чудову надійність, тоді як великі, широкі шини зменшують ущільнення ґрунту на третину.

Відео про косарки-плющилки

Сільськогосподарська техніка доступні в м. Пологи, м. Краматорськ, м. Олешки, м. Підгородне, м. Запоріжжя, м. Волноваха, , м. Мелітополь, м. Таврійськ у дилера AGROTEK