НОВА СЕРІЯ ТРАКТОРІВ 8R/8RT/8RX

НОВА СЕРІЯ ТРАКТОРІВ 8R/8RT/8RX. НЕЗУПИННІ

Новітній підхід до тракторобудування

Зустрічайте нову 8-му серію тракторів з кардинально новим рівнем якості. Суттєві зміни в конструкції є результатом інженерної праці, завдяки використанню данних JDLink™ з багатьох тисяч тракторів та десятків тисяч мотогодин роботи в полі. З новітньою технологією JDLink™ ми зараз швидше ніж будь-коли віднаходимо, розв’язуємо проблеми та підтверджуємо їхнє усунення. Очікуйте на незрівнянну надійність від самого початку експлуатації.

Ергономічний інтерфейс водія: CommandPRO*

Новий джойстик CommandPRO та його 11 налаштовуваних кнопок дозволяють із легкістю опанувати міць тракторів серії 8R. Це найсучасніший інтерфейс оператора, який може зробити кожен робочий день комфортнішим і продуктивнішим.

 

*Тільки для трансмісії AutoPowr (IVT)

Active Seat II*

У новому сидінні Active Seat II використовується технологія електричної підвіски швидкого реагування, щоб ізолювати вас від до 90 % вертикальних рухів. Насолоджуйтесь відмінною якістю їзди в найскладніших умовах.

 

*Опція


Нові системи точного землеробства

Новий вбудований приймач StarFire 6000 забезпечує повну точність сигналу швидше, ніж будь-коли; він постачається в базовій комплектації відкаліброваним та обладнаним функціями запобігання крадіжці. Технології точного землеробства починаються зі StarFire 6000.

Радіо із сенсорним екраном*

Сучасна цифрова радіосистема із сенсорним екраном діагоналлю 6,5 дюйма та підтримкою Apple CarPlay пропонує безліч можливостей для розваг, а сенсорний екран дозволяє зручно переходити між застосунками.

 

*Опція

Серія 8R

Це ідеальний вибір, якщо вам потрібна універсальна машина, яка не лише чудово справляється в полі, але й радує на дорозі. Серія 8R – це сполучення тягової потужності, низької вартості експлуатації та всебічної продуктивності.Серія 8RT

Двогусеничні машини забезпечують найпотужнішу прямолінійну тягу, дуже ефективну передачу енергії та високу прохідність. Призначені для рівної місцевості та пухкого ґрунту.

Серія 8RX

Якщо вашим пріоритетом є мінімальне турбування ґрунту, серію 8RX просто не можна обійти стороною. Вона ідеально підходить для складних типів ґрунту та рельєфу зі схилами. Окрім цього, ви отримаєте переваги завдяки збільшеному діапазону робочого часу. 8R Серія My20 доступні в м. Пологи, м. Краматорськ, м. Олешки, м. Підгородне, м. Запоріжжя, м. Волноваха, , м. Мелітополь, м. Таврійськ у дилера AGROTEK