Трактори John Deere

Потужність, універсальність, продуктивність. Машини, створені для ваших сільськогосподарських потреб

Зараз неможливо уявити сучасне сільськогосподарське виробництво без трактора. Ця машина дає змогу фермерам з усього світу якісно та швидко виконувати поставлені завдання. І оскільки ці завдання повні труднощів, їм потрібна універсальна машина, яка дасть змогу не тільки обробляти ґрунт, перевозити вантажі, сіяти та виконувати інші види робіт, але й на яку можна покластися.

Компанія John Deere випускає компактні, середні та великі машини. Не зважаючи на розмір, усі машини побудовано так, щоб об’єднати всі потрібні вам інструменти для належної роботи в полі, на фермі або в саду. Чи віддаєте ви перевагу компактності та відмінній керованості, або вам більше подобається чиста потужність і продуктивність, будьте впевнені, що наші трактори допоможуть вам виконати роботу й розвинути ваш бізнес. Нижче ви зможете знайти машину, яка задовольнить ваші потреби!

Трактори серії 9R/RT/RX

кВт
316 – 508
к.с
429 – 691

Трактори серії 8R/RT/RX

кВт
169 – 302
к.с
230 – 410

Серія 6M

кВт
81 — 143
к.с
110 — 195

Серія 6В

кВт
70-103
к.с
95-140

Непереможні

Відкрийте для себе нашу лінійку з потужністю понад 100 к. с.

Усі значення потужності відповідають номінальній потужності 97/68EC з інтелектуальною системою керування потужністю (IPM), де можливо.

Трактори доступні в м. Пологи, м. Краматорськ, м. Олешки, м. Підгородне, м. Запоріжжя, м. Волноваха, , м. Мелітополь, м. Таврійськ у дилера AGROTEK