Серія комбайнів X9

Серія X9. 100-тонний комбайн

Максимальна продуктивність

Понад 100 тон на годину. Втрати не перевищують 1%. Ідеться не тільки про величезну потужність. Цей комбайн має високоефективну конструкцію. Нова серія X9 відрізняється від своїх конкурентів не тільки найширшим корпусом, але й надзвичайно низькими витратами потужності під час обмолоту, сепарації та очищення.

X9. НОВИЙ РІВЕНЬ ПРОДУКТИВНОСТІ

Завжди готовий до роботи

Комбайн X9 створено для того, щоб працювати на межі можливого з мінімальним часом на обслуговування, що дало б змогу збільшити час збирання врожаю. Комплексна післяпродажна підтримка дилера в межах нашого пакета Harvest Promise містить резервне копіювання даних машини та дистанційний моніторинг її стану за допомогою додатка Expert Alerts. Expert Alerts — це інструмент для прогнозування технічного обслуговування, який виявляє можливі несправності до того, як вони виникнуть.

X9. БІЛЬШЕ ЧАСУ НА ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ


Максимальний комфорт

Комбайн X9 — це наш найзручніший комбайн. Найрозкішніша та найтихіша кабіна серед тих, які ми коли-небудь створювали. Ергономічно розташовані системи керування збиранням врожаю та інтуїтивно зрозуміла система сенсорних екранів легко налаштовуються відповідно до індивідуальних потреб. Також за допомогою автоматизованих органів керування можна оптимізувати продуктивність і керувати процесами збирання врожаю.

X9. РОЗСЛАБТЕСЯ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ.

Найкраща система керування

Комбайн X9 оснащений цифровою системою збирання врожаю. Мобільні додатки та бездротове передавання даних забезпечують безпрецедентний контроль за керуванням процесами. John Deere Operations Center, доступний із будь-якого пристрою, надійно зберігає всі дані про збирання врожаю. Відкритий для мережі незалежних постачальників програмного забезпечення, центр може поліпшити процес ухвалення агрономічних рішень для підвищення врожайності та прибутковості в довгостроковій перспективі.

X9. НА ШЛЯХУ ДО ЦИФРОВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ


Відео про комбайн Х9

Більше відео


Всередині X9 — Цифрові елементи керування | John Deere UA


Всередині X9 — Мобільні додатки | John Deere UA


Всередині X9 — Зміна типу культури | John Deere UA

Серія X доступні в м. Пологи, м. Краматорськ, м. Олешки, м. Підгородне, м. Запоріжжя, м. Волноваха, , м. Мелітополь, м. Таврійськ у дилера AGROTEK